Employees Employees

prof. dr hab. Jolanta Jura - head of department (more info)

 

Pokój: B125 

Telefon: 12 664 63 59 

E–mail: jolanta.jura@uj.edu.pl

 

dr Agnieszka Cierniak - postdoc (more info)

 

Pokój: A116 

Telefon: 12 664 65 23 

E–mail: agnieszka.cierniak@uj.edu.pl

 

dr Katarzyna Miękus - postdoc (more info)

 

Pokój: A116  

Telefon: 12 664 65 23 

E–mail: katarzyna.miekus@uj.edu.pl

 

dr Jerzy Kotlinowski - postdoc (more info)

 

Pokój: C144 

Telefon: 12 664 61 39

E–mail: j.kotlinowski@uj.edu.pl

 

dr Agata Lichawska-Cieślar - postdoc (more info)

 

Pokój: C144 

Telefon: 12 664 61 39

E–mail: agata.lichawska@uj.edu.pl

 

mgr Monika Dziendziel - technical staff

 

Pokój: A117 

Telefon: 12 664 65 31 

E–mail: monika.dziendziel@uj.edu.pl

 

mgr Barbara Strzelbicka - technical staff

 

Pokój: A117 

Telefon: 12 664 65 31 

E–mail: barbara.strzelbicka@uj.edu.pl